Jak pracujeme :

Jak pracujeme :

REKONSTRUKCE
BYTŮ

Je dobré se na nás obrátit zhruba 6-9 měsíců před plánovanou rekonstrukcí. Je to možná překvapivě brzy, ale takto získáme z rekonstrukce maximum bez zbytečných kompromisů. Staré byty leckdy nabízí netušené možnosti, kterých můžeme využít, začneme-li v pravý čas. Během této doby připravíme kompletní projekt, zpracujeme nabídky, naplánujeme harmonogram celé akce. Včasná příprava pak urychlí samotný průběh realizace.

INTERIÉRY
RODINNÝCH DOMŮ

Je dobré se na nás obrátit ideálně ve fázi studie, nejpozději však ve stádiu hrubé stavby. V této chvíli můžeme ještě zkorigovat případné nedostatky prostorového řešení. Klienta v této fázi stavby interiér úplně netrápí, ale ten samotný a jeho technologie již s hrubou stavbou souvisí. V ideálním případě je dobré mít všechny podklady připravené.

BYTY
V NOVOSTAVBÁCH

Je dobré se na nás obrátit ideálně ve fázi klientských změn. Byt v developerském projektu navržený na základě všeobecných požadavků navrhneme pro Vaše individuální potřeby.

Průběh spolupráce tvorby interiéru:


Jednotlivé body časové osy představují týdny průběhu návrhu a realizace. Jelikož je každý projekt individuální, jedná se spíše o orientační časový údaj.