Naše služby :

Naše služby :

Pokud bychom měli vyjádřit jedním slovem podstatu naší práce, řekli bychom „koncepce“. Proto mezi naše nejčastější projekty patří rekonstrukce bytů a interiéry novostaveb rodinných domů. Klient je v jakémsi bodu „0“ s vědomím, že dělá rozhodnutí na 20-30 let a pokud nerekonstruoval již několik bytů či nestavěl dům, tudíž se nespálil na předchozích projektech, obrací se na nás, aby se různých přešlapů vyvaroval. Nebo naopak tyto zkušenosti v minulosti načerpal a řekne si „nikdy více“.

Projekt interiéru je investice, která se Vám vrátí během realizace. Je to také prevence proti neuváženým rozhodnutím, které budou Vaše bydlení ovlivňovat mnoho let.

Je dobré vědět a to je potřeba zdůraznit, že interiér vzniká již ve stádiu hrubé stavby. Pokud se již v této fázi udělá zásadní chyba, bude se s ní budoucí majitel domu či bytu potýkat dlouhá léta. Vzhledem k tomu, že již nějakou dobu interiéry děláme a spoustu jsme se toho již naučili, snažíme se chyby eliminovat. Promyšlený a předem připravený projekt interiéru vede k dotažení detailů při realizaci. Dobrý interiér je hlavně funkční interiér. A také krásný. Dobrý projekt interiéru by pak měl vést k promyšlenému uspořádání prostoru, ve kterém jsou jednotlivé prvky ve funkčním i estetickém souladu. Pěkné a chytré interiéry s dotaženými detaily leckdy vznikají náročnou koordinací několika řemesel.

Aby tyto detaily nedošly při samotné realizaci újmy, spolupracujeme s klientem během stavby či rekonstrukce. Zajistíme kompletní servis od vypracování cenových nabídek, vypracování časového hamonogramu, přes koordinaci řemesel po dotažení interiéru do finální podoby vč. úklidu a instalace doplňků a dekorací.

Projekty
interiérů

„Přece vím, co se mi líbí“ slýcháváme občas na konto naší profese. Jedna věc však je, co se Vám líbí, druhá pak, jak to skloubit s reálnými možnostmi Vašeho interiéru. A to je právě na nás. Vy nám sdělíte všechny Vaše ideální představy a praktické požadavky a my se je v první fázi snažíme přenést do 2d dispozice. Ta je základním stavebním kamenem další práce. Poté následuje samotný proces návrhu. Nejedná se jen o estetickou stránku, ale především funkční, praktické řešení, které bude vyhovovat vysokým nárokům každodenního užívání. Poté, co je úspěšně za námi i tato část projektu, můžeme říct, že jsme absolvovali první polovinu procesu zpracování projektu interiéru. V té další rozkreslujeme technické podklady - co se bude bourat, co se bude stavět, elektro, které přesně koresponduje s návrhem, rozkreslení koupelen, atypického nábytku a dalších atypických prvků. V poslední fázi a to už je taková třešinka na dortu, vybíráme konkrétní zařizovací prvky - sedací nábytek, světla, podlahové krytiny a dveře konkrétního výrobce, doplňky ap.

Zpracování kvalitního, dobře promyšleného projektu interiéru je běh na dlouhou trať. Pokud o této službě uvažujete, obraťte se na nás co nejdříve. Zbytečně tak předejdete kompromisům, které musíte činit, pokud se zapojíme do procesu tvorby interiéru a stavba je již v plném proudu.

Realizace
interiérů

Pravý adrenalin začíná až realizací samotného interiéru. Dojíždění na stavbu, koordinace dodavatelů, naceňování, přeceňování, kontrola provedených prací v souvislosti s interiérem, hlídání časového harmonogramu i kvality provedených prací, administrativa a mnoho dalších úkonů spojených s realizací interiérů je práce na poloviční úvazek, ne-li na celý. Těchto starostí Vás umíme uštřit. Vypracujeme cenové nabídky na realizaci dle projektu a pustíme se do díla.

Abychom se mohli spolehnout na termíny a kvalitu provedených prací, spolupracujeme s ověřenými dodavateli prověřenými na předchozích zakázkách. Jelikož známe projekt do posledního detailu, přenášíme tyto i do realizace. Pracujeme s navrženými materiály a dojdeme tak maximálního zamyšleného výsledku.